İzmir’de Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Ardından (30 Haziran 2016)

Türkiye’de ilk kez İstanbul’da 2016 Mayıs sonunda eğitimini verdiğim “Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanımı” eğitiminin ikincisini yaz sıcakları iyice bastırmadan İzmirli sektör profesyonellerine verme kararı aldığımda hemen Harbiyiyorum.com İzmir yazarımız Beril Erbil ile görüşüp pek sevimli Piyano Butik Ofis‘te bir organizasyon yapmak için kolları sıvadık.

Beril’in de İzmir’deki oluşumu Yazı&Çizi&Çeki ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma güzel ve verimli bir eğitimle sonuçlandı. En azından eğitime katılan kişileri sosyal medya kullanım süreçleri konusunda bilinçlendirdiğimizi ve ayaklarının şu anda yere daha sağlam bastığını düşünüyorum. Herkesin sosyal medya konusunda kafasının son derece karışık olduğu şu zamanlarda uzun yılların deneyimi ile eğitim sonunda katılımcıların zihninde oldukça net bir vizyon oluşturmaya çalıştım.

Eylül başı itibariyle bu bağımsız eğitimleri farklı şehirlerde ve talebe göre tekrar şekillendirmek istiyoruz.

Eğitimler hakkında haberdar olmak için ya da kurumunuza özel eğitim talepleriniz için harbi@harbiyiyorum.com‘a e-mail gönderebilirsiniz; böylece sizi de e-mail listemize ekleriz.

Sevgilerimle,

Salih Seçkin Sevinç

salih-seckin-sevinc-yeme-icme-sektoru-icin-sosyal-medya-egitimi