“Bilge Sohbetleri”nde Her Şeyin Başı Blog Hakkında Sohbet Ettik

27 Şubat Cuma akşamı saat 17:00- 19:00 saatleri arasında Argüden Academy‘de ikinci kitabım “Her Şeyin Başı Blog” üzerine Argüden Academy temsilcileri ve davetli katılımcılar ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sohbet katılımcılarının bloglara bu kadar ilgili olacağını açıkçası hiç düşünmemiştim. Internet eko-sistemi içerisinde özellikle başlangıçta Türkiye’deki ev hanımlarının kullandığı/yemek tarifi verdiği günlükler olarak bilinen blogların artık bugün pazarlama iletişiminde önemli içerik pazarlama mecraları olarak görülmesi ve hak ettiği değeri bulması benim için son derece mutluluk verici.

Bilge_Sohbetleri_salih-seckin-sevin-arguden-academy

Kısaca Ne Konuştuk?

Blogların önemi, kişisel ve kurumsal etki için güçlerinin nasıl kullanılacağı ekseninde dönen sohbette dijital mecralarda anlamlı ve uzun soluklu içeriklerin ancak “Bloglar” ile sağlanabileceğinin altını bir kez daha çizmiş olduk. Blogların kurumların dijital pazarlama stratejilerinde merkezde yer alması gerektiğini yoksa diğer sosyal medya mecralarında üretilecek içeriklerin tarih sahnesinde suya yazı yazmaktan öteye geçemeyeceğini bir kez daha vurguladık.

Argüden Academy’nin şahsım adına Eğitim Gönüllüleri Vakfına yapmış olduğu bağıştan ötürü bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Ne demiştik?  “Her Şeyin Başı Blog

Bilge_Sohbetleri_arguden-academy-salih-seckin-sevinc